Hylsyavainsarja 1/2 tuumaa 32 32
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Uusiin GARANT GridLine -työpöytiin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkorasterimitta 20 G × 20 G, vastaavasti 500 × 500 mm (L × S).
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 10 G, vastaavasti 250 × 250 mm) tai 1/2 (10 G × 20 G, vastaavasti 250 × 500 mm) laatikon hyötypinta-alasta.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953821: 1 kpl.
GARANT-vaihtosuuntainen räikkäväännin nro 640025 koko 1/2: 1 kpl.
GARANT-jatkovarsi, nro 641029 koko 75; 125; 250: 1 kpl kutakin.
GARANT-T-kahva nro 641329 koko 295: 1 kpl.
GARANT-kardaaninivel nro 641629 koko 1/2: 1 kpl.
GARANT-kuusiohylsy nro 642229 koko 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34: 1 kpl kutakin.
GARANT-kuusioruuvitalttahylsy nro 643229 koko 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14: 1 kpl kutakin.
Sopii
Uusiin GARANT GridLine -työpöytiin, joissa on kokonaan ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkomoduulimitta 20 G × 20 G eli 500 × 500 mm (L × S).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällimmäinen kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa osoittaa puuttuvat työkalut.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 10 G eli 250 × 250 mm) tai 1/2 (10 G × 20 G eli 250 × 500 mm) laatikon hyötypinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 4,236 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 32 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95382132 |
|---|---|
| EAN | 4062406157326 |