Fast kiintolenkkiräikkäavainsarja 7 7
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleisimmät työkalusarjat kaksivärisessä PE-kovavaahtomuovi-insertissä. Vaahtomuovin suljetut solut tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
Vaahtomuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 952319: 1 kpl
GARANT yhdistelmälenkkiavaimet/räikkälenkkiavaimet nro 614812 koot 8; 9; 10; 11; 13; 14; 16: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuoviupotteessa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaahtomuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 7 |
| Laatikon täyttöaste g | 6×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9523197 |
|---|---|
| EAN | 4067263886389 |