Kiintoavain / räikkälenkkiavain kääntyvällä päällä 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pudotustaottu. Lenkki-/räikkäpäässä erittäin kevytkäyntinen, tukeva räikkämekanismi. Erittäin pieni 5°:n kääntökulma.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiintoavain |
|---|---|
| Pinta | mattakromattu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Valmistusprosessi | pudotustaotut |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Avaimen koot | metrinen |
| Leuan korkeus h1 | 7.1 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 10.6 mm |
| Räikkämomentin kuormitus | 250 Nm |
| Rengas-⌀ d | 30.3 mm |
| Avaimen pituus l | 216 mm |
| Avaimenväli | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G61481216 |
|---|---|
| EAN | 4045197160447 |