Torx®-ruuvimeisselit 6 6
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-soluvaahtomuovisisäkkeissä. Soluvaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Soluvaahtomuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953154: 1 kpl.
PB SWISS TOOLS Torx®-ruuvimeisselit nro 625405 koot TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25: 1 kpl kutakin.
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuoviupotteissa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Peitekerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0,327 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 6 |
| Toteutus | ruuvinvääntimen kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9531546 |
|---|---|
| EAN | 2050002012127 |