Torx®-ruuvimeisselit 6 6
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Pb swiss tools
- Tuotenumero
- G9531556
- Varastotilanne
- 15kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö
Solumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 953155: 1 kpl
PB SWISS TOOLS Torx® -ruuvimeisselit nro 625406 koot TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25: 1 kpl kutakin
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuoviupotteissa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Peitekerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0,327 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 6 |
| Toteutus | ruuvinvääntimen kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9531556 |
|---|