Vasara-, reikälävistin- ja tappisarja 15 15
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G95466815
- Varastotilanne
- 77kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Vasara-, lävistin- ja tappisarjaToimitussisältö taulukon mukaisestiSolumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954668: 1 kpl
GARANT-taontavasara nro 750110 koko 300: 1 kpl
Lattataltta nro 740500 koko 200: 1 kpl
Ristitaltta nro 740600 koko 200: 1 kpl
Lävistin nro 745500_3; 4: 1 kpl kutakin
Tappi nro 747000_2; 3; 4; 5; 6; 8: 1 kpl kutakin
Keskipistepuikko nro 749000 koko 100; 120/10; 120/12; 150: 1 kpl kutakin
Vasara-, reikälävistin- ja tappisarja
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 2.19 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 15 |
| Toteutus | lyöntityökalulla |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95466815 |
|---|---|
| EAN | 2050002041998 |