Rengasavainsarja 11 11
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovialustoissa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällimmäinen kerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukkokäytössä
Solumuovialusta, tyhjä, nro 952001 koko 952447: 1 kpl.
HOLEX-kaksoisrengasavainsarja nro 617960 koko 11 (6×7; 8×9; 10×11; 12×13; 14×15; 16×17; 18×19; 20×22; 21×24; 27×32; 30×34): 1 kpl.
Malli
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-vaahtomuovi-inserteissä. Vaahtomuovin suljetut solut tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1.597 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 11 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95244711 |
|---|---|
| EAN | 4062406154417 |