Mikroruuvitalttasarja 11 11
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953396: 1 kpl.
WERA 6-kulmainen elektroniikkaruuvimeisseli nro 627470; 0,9; 1,3; 1,5; 2; 2,5: 1 kpl kutakin.
WERA elektroniikkaruuvimeisseli uralle nro 664600 koko 1,2; 1,5; 2; 2,5: 1 kpl kutakin.
WERA elektroniikkaruuvimeisseli Phillipsille nro 668800 koko 00; 0: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-vaahtomuovisisäkkeissä. Vaahtomuovin suljetut solut tekevät siitä öljynkestävän eivätkä ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0.193 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 11 |
| Työkalujen lukumäärä | 11 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95339611 |
|---|---|
| EAN | 2050002004184 |