Elektroniikkaruuvimeisseli uralle, Kraftform Micro
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen monikomponenttikahva, jossa kääntyvä yläosa.
Terä korkealaatuista työkaluterästä, mattakromattu pinta, musta kärki.
Käyttötiedot
Tarkkaan ja tehokkaaseen kiristykseen elektroniikkatöissä. Ihanteellinen herkkiin säätö- ja hienosäätötöihin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Uraruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 137 mm |
| Vetoprofiili | Uraruuvimeisseli |
| Terän pituus | 60 mm |
| Valmistajan merkintä | 2035 Micro |
| Kokonaispituus | 157 mm |
| Taltan paksuus a | 0.3 mm |
| Taltan leveys b | 1.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 664600 |
|---|---|
| EAN | 4013288192202 |