Elektroniikkaruuvimeisseli Phillipsille Kraftform Micro 0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen monikomponenttikahva, jossa pyörivä päätykorkki.
Terä korkealaatuista työkaluterästä, mattakromattu pinta, musta kärki.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltat |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 177 mm |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Terän pituus | 60 mm |
| Valmistajan merkintä | 2050 PH Micro |
| Kokonaispituus | 157 mm |
| Ristipääuran koko | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6688000 |
|---|---|
| EAN | 4013288031976 |