Elektroniikkaruuvimeisseli Phillipsille Kraftform Micro
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonominen monikomponenttikahva, jossa pyörivä päätykorkki.
Terä korkealaatuista työkaluterästä, mattakromattu pinta, musta kärki.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvitaltat |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 177 mm |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Terän pituus | 80 mm |
| Valmistajan merkintä | 2050 PH Micro |
| Kokonaispituus | 177 mm |
| Ristipääuran koko | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 668800 |
|---|---|
| EAN | 4013288031983 |