Akselitappisarja ohjausholkilla 9 9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaan
Solumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 954645: 1 kpl
HOLEX-ristappituki ohjausholkilla nro 748000 koko 0,9; 1,4; 1,8; 2,4; 2,8; 3,4; 3,9; 4,9; 5,9: 1 kpl kutakin.
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisellä PE-solumuovisisäkkeellä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitinvärinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovi-insertti |
|---|---|
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 150 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 6 |
| Syvyys | 150 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Toteutus | iskutyökalun kanssa |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9546459 |
|---|---|
| EAN | 4067263906834 |