Verstassortimentti 36 36
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT-työkaluvaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja laatikkorasterimitat 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Työkaluvaunu nro 914520–914582.
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (katso taulukko)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 955018: 1 kpl.
HOLEX-yhdistelmälenkkiavaimet nro 613950 koot 5,5; 7; 8; 10; 13; 16; 17; 18; 19: 1 kpl kutakin.
HOLEX-räikkäväännin, käännettävä, 1/2" nro 640190 koko 1/2: 1 kpl.
HOLEX-jatkovarsi 1/2" nro 641020 koot 125; 250: 1 kpl kutakin.
HOLEX-T-kahva 1/2" nro 641320 koko 295: 1 kpl.
HOLEX-kardaaninivel 1/2" nro 641620 koko 1/2: 1 kpl.
HOLEX-12-kulmahylsy 1/2" nro 642120 koot 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24: 1 kpl kutakin.
HOLEX-12-kulmahylsy, pitkä, 1/2" nro 642520 koot 17; 19; 21: 1 kpl kutakin.
HOLEX-uraruuvitaltta nro 660701 koot 3,5; 5,5: 1 kpl kutakin.
HOLEX-lyhyt uraruuvitaltta nro 664201 koko 5,5: 1 kpl.
HOLEX-Phillips-ruuvitaltta nro 668401 koot 1; 2: 1 kpl kutakin.
HOLEX-lyhyt Phillips-ruuvitaltta nro 668471 koko 2: 1 kpl.
HOLEX-vanadiiniyhdistelmäpihdit nro 703000 koko 180: 1 kpl.
HOLEX-vesipumppupihdit nro 706151 koko 250: 1 kpl.
HOLEX-sepänvasara nro 750125 koko 300: 1 kpl.
Sopii
GARANT-työkaluvaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Työkaluvaunu nro 914520 – 914582.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovialustoissa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa; alempi kontrastiväri harmaa osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Sopii työpistekalusteisiin | Työkaluvaunu |
| Syvyys | 400 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Toteutus | työkaluvaunun ulosvedettävään laatikkoon |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95501836 |
|---|---|
| EAN | 4067263934950 |