Rullatyöpöytä 5 laatikolla, ulosvedettävä molemmilta puolilta 5 5
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant gridline
- Tuotenumero
- G9145825
- Varastotilanne
- 11kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Pyörällisen työpöydän tukeva teräskotelo sisältää 2 integroitua säilytyslokeroa. Sivuseinä on rei’itetty lisävarusteiden kiinnitystä varten, □ 9 x 9 mm 37 mm jaolla. Ulosvedettävän laatikon sisäpinta on sileä, mutta soveltuu silti laatikon jakamiseen. Laatikoiden lukitus avataan keskitetysti vetolistan avauskahvalla. Ulosvedettävät laatikot voidaan lukita keskitetysti tappisylinterilukolla. Rullalaakeroidut pyörät (2 kääntyvää pyörää pysäköintijarrulla, 2 kiinteää pyörää). 25 mm paksu bambutyötaso, sopii ruuvipenkki-asennukseen.
Maalipinta
Kaksivärinen jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Toimitussisältö
Sisältää jaottimet:
jokaista 75 mm ulosvedettävää laatikkoa kohti 1 uritettu jakolista nro 951510, koko 75,
jokaista 125 mm ulosvedettävää laatikkoa kohti 1 uritettu jakolista nro 951510, koko 125.
Huomautus
200 mm korkeisiin ulosvedettäviin laatikoihin sopivat nyt myös uritetut jakolistat nro 951510, koko 200, sekä reunalistat nro 951560, koko 200, ja väliin työnnettävät jakolevyt nro 951741 – 951821, kukin koossa 200.
Lisää lisävarusteita ja jaottelumateriaaleja on ryhmässä 95.
Huomautus
Sopivat jaottelumateriaalit:
Uritetut reunalistat nro 951560, koot 75, 125 ja 200;
Uritetut jakolistat nro 951510, koot 75, 125 ja 200;
Väliin työnnettävät väliseinät nro 951721 – 951821, koko 75; nro 951731 – 951821, koko 125 ja nro 951741 – 951821, koko 200.
Varustus
Laatikon etukorkeus: 75; 75; 125; 125; 200 mm
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Paikan päällä tehtäviin liikkuviin töihin.
- Teolliseen ja yksityiskäyttöön.
- Ulosvedettävät laatikot työkalujen säilytykseen.
- Ulosvedettävät hyllyt L-BOXXin kiinnitykseen (tuotenro
- 914574, 914575).
- Tukihylly työkappaleiden ja työkalujen säilytykseen.
- Saa muuttaa ja rakentaa uudelleen vain Hoffmann Groupin hyväksytyillä lisävarusteilla.
- Asenna ruuvipenkki (lisävaruste) vain bambutyötasoon.
- Noudata ruuvipenkkiin liittyviä asennusohjeita.
- Asenna enintään yksi sisäinen ulosvedettävä laatikko ToolTruck-kaappiosioon (tuotenro
- 914560, 914564, 914568).
Sopimaton käyttö
- Älä seiso tai istu työkalukärryn tai pyörällisen työpöydän päällä.
- Älä kuljeta henkilöitä.
- Älä tee omin päin muutostöitä tai muutoksia.
- Älä altista työkalukärryä tai pyörällistä työpöytää iskuille.
Rakenne
Rullatyöpöydän vankka teräskotelo sisältää 2 integroitua säilytyslokeroa. Sivuseinä on rei’itetty lisävarusteiden kiinnitystä varten, □ 9 × 9 mm, 37 mm:n jaolla. Ulosvedettävän laatikon sisäpuoli on sileä, mutta silti soveltuu laatikon jakamiseen. Laatikoiden avaus tapahtuu tartuntalistan keskellä olevalla avauskahvalla. Ulosvedettävä laatikko voidaan lukita keskitetysti tappisylinterilukolla. Kuulalaakeroidut pyörät (2 kääntyvää pyörää pysäköintijarrulla, 2 kiinteää pyörää). 25 mm paksu bambutyötaso, sopii ruuvipenkin asennukseen.
Maalipinta
Kaksivärinen, jauhemaalattu, hopea yhdistettynä antrasiittiin RAL 7016.
Toimitussisältö
Sis. jaottimet:
jokaista 75 mm:n ulosvedettävää laatikkoa kohti 1 uritettu jakolista nro 951510 koko 75,
jokaista 125 mm:n ulosvedettävää laatikkoa kohti 1 uritettu jakolista nro 951510 koko 125.
Huomautus
200 mm korkeisiin ulosvedettäviin laatikoihin sopivat nyt myös uritetut jakolistat nro 951510 koko 200 sekä reunalistat nro 951560 koko 200 ja työntöjakolevyt nro 951741–951821, kukin koossa 200.
Lisää lisävarusteita ja jaottelumateriaalia on ryhmässä 95.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | mobiili työpöytä |
|---|---|
| Hoffmann-ruudukko rei'itetylle paneelille | 9×9 mm |
| Sylinterilukko | modulaarinen lukkosylinteri |
| Laatikon ulosveto (osittain/täysin ulosvedettävä) | 75 % |
| Laatikon/ulosvedettävän hyllyn kantavuus | 40 kg |
| Tuotenimen attribuutti | 20×16G |
| Syvyys | 525 mm |
| Leveys | 1000 mm |
| Paino | 63.4 kg |
| Korkeus | 900 mm |
| Konfiguraattoriin liittyvä | kyllä |
| Laatikoiden tehokas leveys | 500 mm |
| Laatikoiden tehokas syvyys | 400 mm |
| Laatikoiden määrä | 5 |
| Laatikoiden tehollinen leveys g | 20 |
| Laatikoiden tehokas syvyys g:ssä | 16 |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9145825 |
|---|---|
| EAN | 4045197892317 |