Pihdisarja 3 3
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tavallinen työkalusarja kaksivärisessä PE-kovavaahtomuoviupotteessa. Vaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Kovavaahtomuoviupote, tyhjä, nro 952001 koko 954177: 1 kpl.
HOLEX-vanadiinikombinaatiopihdit nro 702995 koko 160: 1 kpl.
HOLEX-kärkipihdit, kulma, nro 713595 koko 160: 1 kpl.
HOLEX-sivuleikkurit nro 725245 koko 160: 1 kpl.
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisellä PE-solumuovisisäkkeellä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 3 |
| Toteutus | pihdeillä |
| Laatikon täyttöaste g | 8×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9541773 |
|---|---|
| EAN | 4067263906445 |