Hylsyavainsarja 3/8 tuumaa 37 37
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke nro 952001, koko 953748: 1 kpl.
STAHLWILLE 12-kantahylsy 3/8" nro 637000, koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE kuusiokantaruuvaus kärkihylsy 3/8" nro 637600, koot 4; 6; 6; 7; 8; 10: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE hylsy 3/8" nro 637450, koot E5; E6; E7; E8; E10; E12; E14: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE ruuvauskärkihylsy 3/8" nro 637560, koot TX9; TX10; TX15; TS20; TX 25; TX27; TX30; TX40: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE vaihtosuuntainen räikkäväännin 3/8" nro 635000, koko 3/8: 1 kpl.
STAHLWILLE jatkovarsi nro 635400, koot 75; 240: 1 kpl kutakin.
STAHLWILLE T-kahva nro 635700, koko 165: 1 kpl.
STAHLWILLE kardaaninivel nro 636200, koko 3/8: 1 kpl.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovipehmusteissa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1.962 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 37 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95374837 |
|---|---|
| EAN | 2050002043015 |