Ruuvinvääntimen hylsy, 3/8 tuumaa Torx®:lle, lyhyt Tx9
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 7422
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tartuntaa varten ruuvinkantoihin. Sisänelikanta standardin DIN 3120 mukaan.
Optimaalinen kuitusuunta erityisen taontamenetelmän ansiosta. Jännitys- ja vääntymävapaasti öljykylvyssä karkaistu tarkan istuvuuden varmistamiseksi. Pyöristetty.
Teräosa korkeaseosteista erikoisterästä, kiiltävä.
Materiaali
Kromi-seosteräs, hilseilemätön nikkelipohjainen kromaus.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| ⌀ kiinnityspuoli | 17.8 mm |
| Pituus | 49 mm |
| Torx®-profiili | TX9 |
| Profiilimitta a | 2,5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G637560TX9 |
|---|---|
| EAN | 4018754002801 |