Hylsy 3/8" Torx®-kärjelle E10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisältä upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin. Sisänelikanta standardin DIN 3120 mukaan.
Optimaalinen kuitusuuntaus erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avainvälit tiukoin toleranssein. Jännitys- ja vääntymävapaasti öljykylvyssä karkaistu tarkan istuvuuden varmistamiseksi. Pyöristetty.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativaan käyttöön, hilseilemätön kromaus nikkelin päällä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsykärki |
|---|---|
| Vetoprofiili | Hylsyavain TORX®-ruuveille |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 13 mm |
| Pituus | 28 mm |
| Torx®-profiili | E10 |
| Profiilimitta a | 9.4 mm |
| Vetoprofiili | Hylsyavain TORX®-ruuveille |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G637450E10 |
|---|---|
| EAN | 4018754003693 |