Kuusiokoloavain/lyhyt ruuvimeisseli 14 14
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö, ks. taulukko käyttö
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952896: 1 kpl.
HOLEX kuusiokoloavainsarja nro 627225 koko 9: 1 kpl.
HOLEX lyhyt ristipääruuvimeisseli (Phillips) nro 668471 koko 1; 2: 1 kpl kutakin.
HOLEX lyhyt talttapääruuvimeisseli nro 664201 koko 4; 5,5; 6,5: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0.65 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 14 |
| Toteutus | ruuvinvääntimellä |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95289614 |
|---|---|
| EAN | 4062406156602 |