Phillips-ruuvitaltta, lyhyt 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Monikomponenttimateriaalista valmistettu voimakahva. Terä kromivanadiiniterästä, kromattu pinta. Chrom-Top-kärjet optimaalista ruostesuojausta varten.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Kokonaispituus | 82 mm |
| Terän pituus | 25 mm |
| Ristipääuran koko | 1 |
| Ruuvin ⌀:lle | 2,1–3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6684711 |
|---|---|
| EAN | 4045197951663 |