Asennuslajitelma. 8 8
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9548478
- Varastotilanne
- 64kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001, koko 954847: 1 kpl.
GARANT kärkipihdit, taivutetut, nro 713440, koko 160: 1 kpl.
HOLEX pinsetit, teräväkärkiset, nro 727520, koko N: 1 kpl.
HOLEX pinsetit, taivutetut, nro 727600, koko N: 1 kpl.
HOLEX asennuspuristuspihdit nro 727950 koko 200: 1 kpl.
PB SWISS TOOLS poimintasarja, 5 osaa, nro 727990, koko 5: 1 kpl.
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaahtomuovisisus |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0.462 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 8 |
| Toteutus | työkalusarjan kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9548478 |
|---|---|
| EAN | 2050002004429 |