Putkipääavainsarja 14 14
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime itseensä nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952652: 1 kpl.
HOLEX hylsyavaimet, kulmamalliset nro 621341 koko 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 16; 17; 18; 19; 22: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva kontrastiväri harmaa paljastaa, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 14 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95265214 |
|---|---|
| EAN | 4062406894627 |