Sähköasentajan ruuvimeisselit, eristetyt 11 11
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954534: 1 kpl.
HOLEX-sähköasentajan ruuvimeisseli uralle nro 663301 koko 2,5; 3; 3,5; 4; 5,5; 6,5; 8: 1 kpl kutakin.
HOLEX-sähköasentajan ruuvimeisseli Phillipsille nro 668631 koko 0; 1; 2; 3: 1 kpl kutakin.
Rakenne
Tavanomaiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-soluvaahtomuovi-inserteissä. Soluvaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0.887 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 11 |
| Työkalujen lukumäärä | 11 |
| Toteutus | VDE-työkaluilla, täysin eristetty |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95453411 |
|---|---|
| EAN | 4062406157739 |