Sähköasentajan ruuvimeisseli Phillips, täysin VDE-eristetty 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kahva ja terä täyseristetty 1000 V:iin saakka standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti. Jokainen ruuvimeisseli testataan läpilyöntikestävyyden osalta vesihauteessa.
Jokainen ruuvimeisseli testataan läpilyöntikestävyyden osalta vesihauteessa.
Monikomponenttinen voimakahva, jossa momentti- ja käyttömukavuusoptimoitu tartunta-alue.
Terä runsasseosteista työkaluterästä.
Käyttötiedot
Töihin jännitteissä aina 1000 V:iin saakka.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Kokonaispituus | 270 mm |
| Terän pituus | 150 mm |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Ristipääuran koko | 3 |
| Ruuvin ⌀:lle | 5,3–7,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6686313 |
|---|---|
| EAN | 4062406059828 |