Sähköasentajan Phillips-ruuvitaltta, täysin VDE-eristetty 0
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kahva ja terä täysin eristetty 1000 V:iin asti standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti. Jokainen yksittäinen ruuvitaltta testataan läpilyöntikestävyyden osalta vesihauteessa.
Jokainen yksittäinen ruuvitaltta testataan läpilyöntikestävyyden osalta vesihauteessa.
Monikomponenttinen voimakahva, jossa vääntöä ja käyttömukavuutta optimoiva tartunta-alue.
Terä erittäin seostettua työkaluterästä.
Käyttötiedot
Työskentelyyn jännitteissä enintään 1000 V.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Kokonaispituus | 147 mm |
| Terän pituus | 60 mm |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Ristipääuran koko | 0 |
| Ruuvin ⌀:lle | enintään 2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6686310 |
|---|---|
| EAN | 4062406059798 |