Verstassarja 23 23
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
VerstassarjaToimitussisältö (taulukon käyttö)Solumuovisisus, tyhjä, nro 952001 koko 955001: 1 kpl
GARANT digitaalinen työntömitta IP54 nro 412680 koko 150: 1 kpl
GARANT rullamittanauha nro 462210 koko 3: 1 kpl
GARANT kevytmetallivesivaaka nro 467020 koko 250: 1 kpl
GARANT U-lenkkirengasavain nro 613600 koot 5,5; 7; 8; 10; 13; 16; 17; 18; 19: kutakin 1 kpl
GARANT talttapääruuvimeisseli nro 660030 koot 3,5; 5,5; 6,5: kutakin 1 kpl
GARANT Phillips-ruuvimeisseli nro 667690 koot 1; 2; 3: kutakin 1 kpl
GARANT yhdistelmäpihdit koko 180 nro 700930: 1 kpl
GARANT polygrip-pihdit koko 250 nro 706001: 1 kpl
GARANT kärkipihdit, suorat, nro 713040 koko 200: 1 kpl
GARANT sivuleikkurit koko 160 nro 724840: 1 kpl
GARANT yleisveitsi 2K-kahvalla, 3 terällä, nro 845020: 1 kpl
Sopii
GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja laatikoston rasterimitat 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Työpajavaunu nro 914520 – 914582.
Rakenne
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitinharmaa; alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisus |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 20×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Sopii työpistekalusteisiin | Verstaskärry |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 125 mm; 200 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 23 |
| Työkalujen lukumäärä | 23 |
| Laatikon täyttöaste g | 20×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95500123 |
|---|---|
| EAN | 4062406298265 |