Pihdisarja 4 4
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisellä PE-solumuovisisäkkeellä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954275: 1 kpl.
HOLEX polygrip-pihdit nro 706145 koko 250: 1 kpl.
HOLEX vanadiiniyhdistelmäpihdit nro 702995 koko 180: 1 kpl.
HOLEX kärkipihdit, kulma, nro 713595 koko 160: 1 kpl.
HOLEX sivuleikkurit nro 725245 koko 160: 1 kpl.
HOLEX yleisveitsi nro 845039 koko 160: 1 kpl.
Katkoteräsetti nro 845010 koko 10: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällikerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 400 mm |
| Rakenneversio | pihtien kanssa |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 6 |
| Laatikon täyttöaste g | 10×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9542754 |
|---|---|
| EAN | 4067263906421 |