Kynävalikoima 7 7
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja sen alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954935: 1 kpl.
MARITOR keskiöreiän merkitsin nro 085012 koko 096260: 1 kpl.
MARITOR varalyijyt nro 085013 koko 096262: 1 kpl.
MARITOR keskiöreiän merkitsin nro 085152 koko BL: 1 kpl.
MARITOR pysyvä merkintäkynä nro 085154 koko B: 1 kpl.
MARITOR lakkakynä nro 085160 koko W; Y: 1 kpl kumpaakin.
MARITOR putkikynä nro 085178 koko W: 1 kpl.
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 0.257 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 7 |
| Toteutus | työkalusarjan kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 10×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9549357 |
|---|---|
| EAN | 2050002004535 |