Pihdisarja eristetty 3 3
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-umpisolumuovi-inserteissä. Umpisolumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Umpisolumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 954475: 1 kpl.
HOLEX vanadiiniyhdistelmäpihdit nro 701852 koko 180: 1 kpl.
HOLEX kärkipihdit, suorat, nro 713351 koko 200: 1 kpl.
HOLEX sivuleikkurit nro 725351 koko 140: 1 kpl.
Malli
Yleiset työkaluvalikoimat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Umpisolumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 400 mm |
| Rakenneversio | VDE-työkaluilla, täysin eristetty |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0.771 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 3 |
| Työkalujen lukumäärä | 3 |
| Laatikon täyttöaste g | 6×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9544753 |
|---|---|
| EAN | 4062406155803 |