Piirto, poraus, jäysteenpoisto 4 4
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G9548574
- Varastotilanne
- 45kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleisimmät työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukaisesti)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954857: 1 kpl.
GARANT kierrepora-/spiraaliporasarja HSS nro 115120_koko 1−13KB: 1 kpl.
GARANT käsikäyttöinen jäysteenpoistaja 90° nro 150400_koko 16,5: 1 kpl.
HOLEX kovametallinen piirtoneula nro 458800 koko HM: 1 kpl.
Kärkipuikko, erikoislaatu nro 748900_120/10: 1 kpl.
Toteutus
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisellä PE-solumuovisisäkkeellä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitinvärinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 4 |
| Toteutus | työkalusarjan kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 8×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9548574 |
|---|---|
| EAN | 2050002075450 |