Pihdisarja 5 5
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT-työkaluvaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikoiden jaotus 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-kovavaahtomuovialustassa. Vaahtomuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Vaahtomuovialustat täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) laatikon hyötypinta-alasta.
Toimitussisältö taulukon mukaan
Vaahtomuovialusta, tyhjä, nro 952001 koko 954208: 1 kpl.
HOLEX vanadiiniyhdistelmäpihdit nro 702995 koko 180: 1 kpl.
HOLEX polygrip-pihdit nro 706145 koko 250: 1 kpl.
HOLEX kärkipihdit, suorat, nro 713195 koko 200: 1 kpl.
HOLEX kärkipihdit, kulmikkaat, nro 713595 koko 200: 1 kpl.
HOLEX sivuleikkurit nro 725245 koko 160: 1 kpl.
Sopii
GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikoiden jaotusmitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitinharmaa; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) ulosvedettävän laatikon hyötypinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaahtomuovialusta |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Toteutus | pihtien kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9542085 |
|---|---|
| EAN | 4067263906469 |