Pihdisarja 3 3
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
PihdisarjaToimitussisältö (taulukkokäyttö)Solumuovinen sisäke, tyhjä, nro 952001 koko 954165: 1 kpl.
HOLEX vanadiiniyhdistelmäpihdit nro 703000 koko 160: 1 kpl.
HOLEX kärkipihdit, kulmamalli, nro 713600 koko 160: 1 kpl.
HOLEX sivuleikkurit nro 725250 koko 160: 1 kpl.
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 8 |
| Syvyys | 200 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0.578 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 3 |
| Toteutus | pihtien kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 8×8 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9541653 |
|---|---|
| EAN | 4062406155742 |