Torx®-ruuvitaltta, T-kahvalla 9 9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tavanomainen työkaluvalikoima kaksivärisessä PE-soluvaahtomuovi-insertissä. Soluvaahtomuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Soluvaahtomuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 953186: 1 kpl
GARANT Torx®-ruuvitaltta T-kahvalla, nro 625152 koot TX6; TX7; TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX30: 1 kpl kutakin
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuoviupotteessa. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällyskerros on antrasiitin värinen, ja sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Rakenneversio | ruuvinvääntimen kanssa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9531869 |
|---|---|
| EAN | 4067263723431 |