Hylsyavainsarja 1/2 tuumaa 30 30
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Uusiin GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkoruudukkomitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Malli
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovi-insertit täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) ulosvetolaatikon tehokkaasta pinta-alasta.
Toimitussisältö (taulukon mukaisesti)
Solumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 953751: 1 kpl.
HOLEX 12-kulmahylsy nro 642120 koot 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32: 1 kpl kutakin.
HOLEX kuusiokoloruuvitalttakärki nro 643220 koot 4; 5; 6; 8; 10; 12; 14: 1 kpl kutakin.
HOLEX suunnanvaihdettava räikkäväännin nro 640190 koko 1/2: 1 kpl.
HOLEX jatkovarsi nro 641020 koot 75; 125; 250: 1 kpl kutakin.
HOLEX T-kahva nro 641320 koko 295: 1 kpl.
HOLEX kardaaninivel nro 641620 koko 1/2: 1 kpl.
Sopii
Uusiin GARANT-työkaluvaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Solumuovi-insertit täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) laatikon hyötypinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Soluvaahtopehmuste |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 4.046 kg |
| Korkeus | 100 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 30 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Pienin sopiva laatikon etulevyn korkeus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95375130 |
|---|---|
| EAN | 4062406157265 |