Kuusiokoloruuvitalttahylsy 1/2 tuumaa 14 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 7422
Rakenne
Laadukas kaksiosainen rakenne. Optimaalisesti karkaistu runko ottaa vastaan ja välittää vääntöenergian. Sisäneliö tiukoin toleranssein varmaa ja tukevaa kiinnitystä varten vääntötyökaluun. Sisäneliö DIN 3120:n mukainen.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-kuusiokoloruuvitalttahylsyt ovat saatavilla myös tuumamitoissa (GARANT: nro 643232; HOLEX: nro 643222).
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| ⌀ kiinnityspuoli | 24 mm |
| Kuusikulmainen | 14 mm |
| Pituus | 60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G64322014 |
|---|---|
| EAN | 4045197165299 |