12-kulmahylsy 1/2 tuumaa 15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3124
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisältä upotettu ruuvinkantojen nopeaa tartuntaa varten. Sisäneliö tiukoin toleranssein varmaa kiinnitystä varten käyttötyökaluun. Sisäneliö DIN 3120:n mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-12-kulma-hylsyt ovat saatavana myös tuumamitoissa (GARANT: nro 642132; HOLEX: nro 642122).
Tekniset tiedot
| Pinta | kromattu |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Normi | DIN 3124 |
| ⌀ ulostulopuolella | 21,6 mm |
| Pituus | 38 mm |
| Avaimenväli | 15 mm |
| Vetoprofiili | 12-kulmaiset hylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G64212015 |
|---|---|
| EAN | 4045197164087 |