Ruuvitalttasarja 6 6
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleisiä työkalusarjoja kaksivärisissä PE-soluvahtomuovisisäkkeissä. Soluvaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime itseensä nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Soluvahtomuovisisäke nro 952001 koko 953422: 1 kpl
WERA-ruuvitaltta uralle nro 662200 koko 8; 10: 1 kpl kutakin
WERA-ruuvitaltta Phillipsille nro 668260 koko 1S; 2S; 3: 1 kpl kutakin
WERA-magnetointilaite nro 666451 koko 1: 1 kpl
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eivätkä se ime nesteitä. Päällimmäinen kerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva kontrastiväri, harmaa, näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 6 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9534226 |
|---|---|
| EAN | 2050002069756 |