Phillips-ruuvitaltta, pyöröteräksestä valmistetulla terällä 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kraftform-kahva iskunkestävää muovia, jossa integroidut pehmeät alueet helpottaa vääntömomentin siirtoa ja on siten hellävarainen kädelle ja käsivarrelle.
Wera Lasertip -terä korkeaseosteista erikoisterästä, jossa mikrokarkea kärki, kemiallisesti nikkelöity. (Koko 0; 1S; 2S ilman Lasertip-toimintoa, mustalla kärjellä).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | 350 PH |
| Kokonaispituus | 262 mm |
| Terän pituus | 150 mm |
| Talttakärki | lasertip |
| Ristipääuran koko | 3 |
| Ruuvin ⌀:lle | 5,3−7,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6682603 |
|---|---|
| EAN | 4013288003669 |