Pihtisarja 5 5
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisessä PE-kovavaahtomuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime mitään nesteitä.
Päällikerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
Solumuovi-insertti, tyhjä, nro 952001 koko 954306: 1 kpl.
HOLEX vanadiiniyhdistelmäpihdit nro 702995 koko 180: 1 kpl.
HOLEX polygrip-pihdit nro 706145 koko 300: 1 kpl.
HOLEX kärkipihdit, suorat, nro 713195 koko 200: 1 kpl.
HOLEX kärkipihdit, kulmamalli, nro 713595 koko 200: 1 kpl.
HOLEX sivuleikkurit nro 725245 koko 160: 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovi-insertti |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 10 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 5 |
| Toteutus | pihtien kanssa |
| Laatikon täyttöaste g | 10×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9543065 |
|---|---|
| EAN | 4067263906483 |