Ruuvitaltta iskukupilla 8 8
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Uusiin GARANT-työkaluvaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-kovavaahtomuoviupotuksessa. Vaahtomuovin suljetut solut tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Vaahtomuoviupotukset täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) ulosvedettävän laatikon hyötypinta-alasta.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Vaahtomuoviupotus, tyhjä, nro 952001 koko 953447: 1 kpl.
WERA-iskukupilla varustettu ruuvitaltta uralle, nro 660300 koot 3,5; 4,5; 5,5; 7; 10: kutakin 1 kpl.
WERA-iskukupilla varustettu ruuvitaltta Phillipsille, nro 668300 koot 1; 2; 3: kutakin 1 kpl.
Sopii
Uusiin GARANT-työkaluvaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikoiden rasterimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Malli
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) vetolaatikon tehokkaasta pinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaahtomuoviupotus |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 1.087 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 8 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9534478 |
|---|---|
| EAN | 2050002011823 |