Phillips-ruuvitaltta iskukupilla 2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kraftform-kahva iskunkestävää muovia integroiduilla pehmeillä vyöhykkeillä (paitsi koko 4) ja iskukupilla.
Kuusiokantainen terä iskunkestävää erikoisterästä jatkuu kahvan päähän saakka ja siinä on kuusiokiinnitys avaimella vääntöä varten. Mikromattakromattu pinta, musta kärki.
Käyttötiedot
Phillips-ruuvitaltta ristiuraruuville standardin DIN 7962 lehti 1 mukaan (myös Phillips Recess)
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Iskuholkki | kyllä |
| Vetoprofiili | Phillips-ruuvimeisseli |
| Valmistajan merkintä | 917 SPH |
| Kokonaispituus | 205 mm |
| Terän pituus | 100 mm |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 10 mm |
| Ristipääuran koko | 2 |
| Ruuvin ⌀:lle | 3,1 − 5,2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6683002 |
|---|---|
| EAN | 4013288191199 |