Uraruuvitaltta, Kraftform-kahvalla ja iskukupilla 7 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kraftform-kahva iskunkestävästä muovista sisäänrakennetuilla pehmeillä tartuntavyöhykkeillä ja iskukupilla (koot 12 ja 14 ilman pehmeitä vyöhykkeitä, koko 3,5 ilman iskukuppia ja läpivienti-terä).
Läpivienti, kuusikulmainen terä iskunkestävästä erikoisteräksestä kahvan päähän asti. Alkaen koosta 4,5 kuusikulmaisella olakkeella kiintoavaimia varten. Micromatt-kromattu pinta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvimeisselit |
|---|---|
| Vetoprofiili | Urmeisseli |
| Vetoprofiili | Urmeisseli |
| Valmistajan merkintä | 932 A |
| Kokonaispituus | 230 mm |
| Terän pituus | 125 mm |
| Taltan paksuus a | 1.2 mm |
| Taltan leveys b | 7 mm |
| Kuusiokanta jakoavaimille | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6603007 |
|---|---|
| EAN | 4013288018038 |