Hylsyavainsarja 1/4 ja 1/2 tuumaa 82 82
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT-työkaluvaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja laatikkomitoitus 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Työkaluvaunu nro 914520–914582.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 955025: 1 kpl.
HOLEX-jakoavainsarja nro 630002 koko 82: 1 kpl.
Sopii
GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Työpajavaunu nro 914520–914582.
Malli
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eivätkä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitinharmaa, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 20×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Sopii työpistekalusteisiin | Työkaluvaunu |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 125 mm; 200 mm |
| Laatikoiden tehokas pinta-ala g:ssä | 20×16 |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 82 |
| Toteutus | työkaluvaunun vetolaatikkoon |
| Laatikon täyttöaste g | 20×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95502582 |
|---|---|
| EAN | 4062406158484 |