Korjaamon työkalusarja 34 34
!
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
VerkstadssortiToimitussisältö (taulukko)Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 955003: 1 kpl
GARANT kiintoavain (lenkkiavain) nro 613600 koot 5,5; 7; 8; 10; 13; 16; 17; 18; 19: 1 kpl kutakin
GARANT räikkäavain, käännettävä, nro 640025 koko 1/2: 1 kpl
GARANT jatkovarsi 1/2" nro 641029 pituudet 130; 255: 1 kpl kutakin
GARANT T-kahva 1/2" nro 641329 pituus 295: 1 kpl
GARANT kardaaninivel nro 641629 koko 1/2: 1 kpl
GARANT kuusiokolohylsy nro 642325 koot 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24: 1 kpl kutakin
GARANT 12-kulmahylsy, pitkä, nro 642529 koot 17; 19; 21: 1 kpl kutakin
GARANT talttapääruuvimeisseli nro 660030 koot 3,5; 5,5: 1 kpl kutakin
GARANT Phillips-ruuvimeisseli nro 667690 koot 1; 2: 1 kpl kutakin
GARANT pajavasara nro 750110 koko 300: 1 kpl
GARANT yhdistelmäpihdit nro 700930 koko 180: 1 kpl
GARANT polygrippihdit nro 706001 koko 250: 1 kpl
Sopii
GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja laatikkojako 20 G × 16 G sekä 500 × 400 mm (L × S).
Työpajavaunu nro 914520–914582.
Malli
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisissä PE-soluvahtomuovisisäkkeissä. Soluvaahdon suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Ylin kerros on antrasiitinharmaa, alla oleva kontrastiväri harmaa näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 20×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Sopii työpistekalusteisiin | Verstasvaunu |
| Syvyys | 400 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 125 mm; 200 mm |
| Leveys G:ssä | 20 |
| Syvyys g:ssä | 16 |
| Syvyys | 400 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 34 |
| Työkalujen lukumäärä | 34 |
| Toteutus | työkalukärryn ulosvedettävään laatikkoon |
| Laatikon täyttöaste g | 20×16 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95500334 |
|---|---|
| EAN | 4062406298272 |