Hylsyavainsarja 9 9
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovisisäkkeissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Päällikerros on antrasiitinvärinen, ja sen alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö, taulukon käyttö
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952661: 1 kpl.
HOLEX-hylsyavainsarja nro 622211 koko 9 (4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10): 1 kpl.
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisissä PE-solumuovi-inserteissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Rakenneversio | hylsyavaimella |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 0.831 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Työkalujen lukumäärä | 9 |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9526619 |
|---|---|
| EAN | 4062406156541 |