Hylsyavainsarja 3/8 tuumaa 37-osainen 37
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
uusiin GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkojako 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut solut tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) ulosvedettävän laatikon tehokkaasta pinta-alasta.
Toimitussisältö taulukon mukaisesti
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953741: 1 kpl.
GARANT-kuusiohylsy nro 637125 koko 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24: 1 kpl kutakin.
GARANT Torx®-ruuvimeisselikärki nro 637560 koko TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX27; TX30; TX40; TX45: 1 kpl kutakin.
GARANT kuusiokoloruuvinväänninkärki nro 637629 koko 3; 4; 5; 6; 7; 8; 10: 1 kpl kutakin.
GARANT suunnanvaihdettava räikkäväännin nro 635025 koko 3/8: 1 kpl.
GARANT jatko, nro 635429 koko 75; 125; 240: 1 kpl kutakin.
GARANT T-kahva nro 635729 koko 200: 1 kpl.
GARANT nivel (kardaaninivel) nro 636229 koko 3/8: 1 kpl.
Sopii
Uusiin GARANT-työpajavaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikkorasterimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisellä PE-vaahtomuovisisäkkeellä. Vaahtomuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Vaahtomuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) laatikon tehokkaasta pinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Sopii laatikoihin, joiden etulevyn korkeus | 75 mm; 100 mm; 125 mm; 150 mm; 200 mm; 250 mm; 300 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Paino | 2.211 kg |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 37 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95374137 |
|---|---|
| EAN | 2050002004276 |