Kiinteä lenkki-räikkäavaimensarja 7 7
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tavanomaiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 952316: 1 kpl
GARANT kiinto-/lenkkiavaimet nro 614770 koot 8; 9; 10; 11; 13; 14; 16: 1 kpl kutakin
Rakenne
Tavanomaiset työkaluvalikoimat kaksivärisessä PE-solumuovi-insertissä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä.
Pintakerros on antrasiitinvärinen, alla oleva harmaa kontrastiväri osoittaa, jos työkalu puuttuu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 6×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys G:ssä | 6 |
| Syvyys g:ssä | 10 |
| Syvyys | 250 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 7 |
| Laatikon täyttöaste g | 6×10 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G9523167 |
|---|---|
| EAN | 4067263696070 |