Säädettävä jakoavain / räikkälenkkiavain
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pudotustaonnottu. Lenkki päässä erittäin herkästi käyvä, tukeva räikkämekanismi. Erittäin pieni palautuskulma 5°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, mattakromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jakoavaimet |
|---|---|
| Pinta | kromattu |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Valmistusprosessi | pudotustaottu |
| Hampaiden lukumäärä | 72 |
| Rengasura | 0 astetta |
| Kääntyvällä kärjellä | ei |
| Räikkäväännin, käännettävä | ei |
| Uudelleenotto-kulma | 5 astetta |
| Pidintoiminto leukapuolella | ei |
| Päätyvaste leuapuolella | ei |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen pituus l | 359 mm |
| Avaimenväli | 27 mm |
| Leuan korkeus h1 | 8.4 mm |
| Renkaan korkeus h2 | 15.4 mm |
| Rengas-⌀ d | 52 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 614770 |
|---|---|
| EAN | 4067263001225 |