Hylsyavainsarja 1/4" 46 46
Tämä on tilaustuote, jolla on pidempi toimitusaika. Lue lisää toimitusajoistamme täältä.
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotenumero
- G95374346
- Varastotilanne
- 100kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
GARANT-työkalukärryihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikoiden rasterimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Rakenne
Tavalliset työkalusarjat kaksivärisessä PE-solumuovisisäkkeessä. Solumuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän, eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen, ja alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkalu puuttuu.
Solumuovisisäkkeet täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) ulosvedettävän laatikon hyötypinta-alasta.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Solumuovisisäke, tyhjä, nro 952001 koko 953743: 1 kpl
GARANT kuusiokolohylsyavainsarja nro 631225 koko 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14: 1 kpl kutakin
GARANT E-Torx®-hylsy, nro 631515 koot E4; E5; E6; E7; E8; E10: 1 kpl kutakin
HOLEX uraruuvitalttakärki, nro 631613 koot 3,5; 4; 5,5; 8: 1 kpl kutakin
HOLEX Phillips-ruuvitalttakärki, nro 631623 koot 1; 2; 3; 4: 1 kpl kutakin
GARANT kuusiokoloruuvitalttakärki nro 631729 koot 2,5; 3; 4; 5; 6: 1 kpl kutakin
HOLEX Torx®-ruuvitalttakärki, pitkä, nro 631773 koot TX8; TX9; TX10; TX15; TX20; TX25; TX30; TX40: 1 kpl kutakin
GARANT suunnanvaihdettava räikkäväännin nro 632025 koko 1/4: 1 kpl
GARANT jatkovarsi, nro 632429 koot 50; 150: 1 kpl kutakin
GARANT liukukahva nro 632829 koko 146: 1 kpl
GARANT T-kahva nro 633029 koko 116: 1 kpl
GARANT kardaaninivel nro 633529 koko 1/4: 1 kpl
Sopii
GARANT-työkaluvaunuihin, joissa on täysin ulosvedettävät laatikot ja uusi laatikoiden rasterimitta 20 G × 16 G eli 500 × 400 mm (L × S).
Rakenne
Yleiset työkalusarjat kaksivärisessä PE-vaahtomuovimuotissa. Vaahtomuovin suljetut huokoset tekevät siitä öljynkestävän eikä se ime nesteitä. Pintakerros on antrasiitin värinen; alla oleva harmaa kontrastiväri näyttää, jos työkaluja puuttuu.
Vaahtomuovimuotit täyttävät 1/4 (10 G × 8 G eli 250 × 200 mm) tai 1/2 (20 G × 8 G eli 500 × 200 mm) vetolaatikon hyötypinta-alasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Solumuovisisäke |
|---|---|
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys G:ssä | 8 |
| Syvyys g:ssä | 20 |
| Syvyys | 500 mm |
| Leveys | 200 mm |
| Korkeus | 75 mm |
| Työkalujen lukumäärä | 46 |
| Toteutus | hylsyavaimella |
| Laatikon täyttöaste g | 8×20 |
| Kovavaahdon ominaisuus LD45, paksuus | 30 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G95374346 |
|---|---|
| EAN | 2050002075412 |