Ruuvinvääntimen hylsy, 1/4 tuumaa Torx®-kannalle, pitkä Tx20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisältä upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Ruuvitaltat TORX®-ruuveille |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavainosa |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| Toteutus | Pitkä |
| ⌀ kiinnityspuoli | 12 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Torx®-profiili | TX20 |
| Profiilimitta a | 3.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G631773TX20 |
|---|---|
| EAN | 4062406235192 |